הבטיחות שלך חשובה לנו | מוסך המיישרים חלווה בע"מ

כולנו מנסים להימנע מכך ככל האפשר אבל שלא נדע כל אחד מאתנו חשוף למקרי תאונה בכביש. במצב הרגיש הזה כל מה שאתם רוצים הוא לפנות למוסך מוסמך שיטפל ברכב שלכם במהירות וביעילות שאתם תוכלו להשאיר את המקרה מאחוריכם ולהמשיך ביומיום.

רוב האנשים בעלי ידע מועט אם בכלל ברכבים. מצב כזה בעלי מוסכים יכולים לנצל ולהביא לכם חשבון גדול בהרבה ממה שמגיע לכם- לכן עליכם לבחור במוסך אמין ומקצועי שבא במטרה לעזור לכם ולהשיב את הרכב שלכם לפעילות בצורה המהירה ביותר שתקל עליכם ותשרת את האינטרס שלכם.
מוסך 'המיישרים' מציעים לכם שירות בליווי צמוד מהרגע שבו הבאתם את הרכב למוסך עד שאתם מקבלים אותו מתוקן ומוכן. במקביל נדאג להגשת החשבון וקבלת התשלום מחברת הביטוח כולל הפיצוי המגיע לך על ירידת ערך הרכב. אנו נטפל ברכבך במסירות מלאה ונדאג שבתוך זמן קצר יחזור למצבו התקין.

כל הנשאר לכם הוא להמתין עד לסיום תיקונו של הרכב שלכם. יש לציין כי בזמן שרכבכם מתוקן אתם מקבלים רכב חלופי שבו תוכלו להשתמש בצורה חופשית ותימנעו מאי הנוחות.

חשוב לזכור

לעיתים סוכן חברת הביטוח יציע לכם לפנות למוסך מסוים שבו ההשתתפות העצמית שלכם נמוכה, פרט מושך מאוד אך למרות זאת- הוזלת ההשתתפות העצמית שלכם לעיתים מעידה על תיקון בעל איכות ירודה היכול לפגוע בכם הן מבחינת הבטיחות (שימוש בחומרים זולים וחלקי חילוף לא מותאמים) והן מבחינת ערך הרכב- ביום שבו תרצו למכור אותו הערך שלו ירד משמעותית בגלל איכות התיקון הנמוכה.

בחירת מוסך מקצועי, אמין ואדיב היא בחירה משמעותית וחשובה מאוד במיוחד לאחר שהרכב שלכם עבר תאונה. הפקדת הרכב במוסך עליו אפשר לסמוך הוא תעודת איכות לכך שתקבלו את הרכב שלכם בחזרה בצורה הטובה ביותר

טופס מילוי פרטים במקרה של תאונה