אומנות הפחחות

בתחום זה קיים דגש על האמינות והמקצועיות של המוסך אליו אתם פונים- במצב בו נתקלתם במוסך מפוקפק לא רק שאתם לא מקבלים את התמורה עליה שילמתם, אתם גם מקבלים שירות לא מקצועי לרכב שלכם העלול לסכן אתכם ובני משפחתכם במהלך הנסיעות הבאות.

החשיבות בבחירת מוסך אמין שיספק לכם שירות מקצועי הוא בעל חשיבות גדולה מאוד. החשיבות לא נעוצה רק בעובדה שבחירה במוסך כזה תחסוך לכם עלויות גדולות על שירותים לא מקצועיים אלא גם באיכות של השירות שאתם מקבלים שיכולה להשפיע על בטיחותכם בצורה משמעותית.

מהו OEM ומדוע חשוב שנכיר

OEM מדבר למעשה על חלקי חילוף מקוריים המיוצרים בהתאם לדרישות היצרן המקורי ומופיעות תחת שמו. חלקים אלה יוצרו במטרה אחת- להתאים לרכב שלכם בצורה מדויקת, בצורה שבה הם נועדו להתאים לו מלכתחילה. חלקים אלה יוצרו במחשבה רבה במטרה להקנות לכם בטיחות ונוחות בנסיעה.

לעיתים, בעלי מוסכים יציעו לתקן את רכבכם במחיר מוזל יותר- זאת מפני שהם עלולים להשתמש בחלקי חילוף לא מקוריים שאינם תואמים לחלק המקורי שהיה ברכב. חלק חילוף אלה הם לרוב באיכות ירודה, עשויים מחומרים אחרים המספקים לכם פחות הגנה ומסכנים אתכם בעת נסיעה- לכן המחיר שלכם זול יותר מהמחיר של חלקי החילוף המקוריים. מפני שחלקים אלה לא הותאמו לאותו סוג הרכב הם יכולים לתפקד בצורה שונה- יכולים לעוף מהרכב בעת נסיעה, להתעקם, להיהרס או אפילו לסכן אתכם בעת תאונה.

כאשר אתם עומדים לפני בחירה במוסך לעבודות פחחות וצבע עליכם לשמור על ערנות. תוודאו שהחלקים שמתקינים לכם עומדים בתקן היצרן ובקשו שהם יהיו חדשים ומאושרים. אל תסכימו למחיר נמוך יותר בתמורה לחלקים יד שנייה או לא מקוריים ואל תבצעו את השירותים שאתם צריכים במוסך שאתם מפקפקים באמינות שלו- הביטחון שלכם עומד בראש.