מומחיות הצבע

עם התקדמות הטכנולוגיה, תחום הפח והצבע של המכוניות התקדם גם הוא. כיום ישנם חידושים רבים ושימוש בטכניקות חדשות ומתקדמות המספקות ללקוח את השירות הטוב ביותר. לא כל המוסכים מעודכנים בחידושים הללו ולכן עליכם לבחון היטב לאיזה מוסך כדאי לכם להגיע.

כיום יצרניות הרכב מעמידות לעצמן סטנדרט של צביעת הרכבים בצבעים על בסיס מים. למרות שהחידוש הזה קיים אצלן, הסטנדרט הזה טרם הגיע לכל המוסכים. במוסך 'המיישרים', טכנולוגיה זו נרכשה ומשומשת לטובת הלקוח למתן השירות המקצועי והטוב ביותר שיש. העבודות במוסך מבוצעות לפי תקן הוראות היצרן והתוצאה הסופית מדברת בעד עצמה- הרכב עובר את העבודה המקצועית ביותר כאשר אנו מתחייבים להחזיר את הרכב למצבו הראשוני בצורה הטובה ביותר שאפשר.

בבחירת המוסך שלכם עליכם לדעת מהו הניסיון המוסך, מיומנות העובדים ובאילו שיטות הם משתמשים לתיקון הרכב שלכם. במוסך כמו 'המיישרים' אין לכם ספק בכך. כל העובדים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום, העבודה נעשית על פי תווי התקן של חברות הרכב וחברות הצבע והאמינות של המוסך אינה מוטלת בספק. המוסך פועל בשיקול דעתו הבלעדית- אינו פועל בשירות חברות הביטוח השונות המנסות לחסוך עליכם כסף ופועל על פי טובת הלקוחות בלבד- אתם יכולים להיות בשקט נפשי ולדעת שאתם מקבלים את העבודה המקצועית, הבטיחותית והאמינה ביותר.
הניסיון של המוסך מדבר בעד עצמו- השימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, העסקת עובדים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום ואדיבות ללקוח.

לסיכום, בעבודות פח וצבע אתם רוצים לפנות למוסך המבין בתחום שלו ולא ירמה אתכם. התוצאה הסופית שאתם מקבלים במוסך 'המיישרים' היא ברמה הגבוה ביותר תוך התחשבות בכם ובשירות המגיע לכם. כשזה מגיע לרכב שלכם אל תתפשרו ואל תיפלו בתרמיות- התבססו על המוניטין והמקצועיות.