אודות

מוסך 'המיישרים' חלווה הינו מוסך בבעלותו וניהולו של יעקב חלווה בעיר נשר. מעל 60שנה העסק מנוהל במסגרת משפחתית ועיקר שירותיו הנם בתחום הפחחות וצביעת הרכב. לעסק ישנם לקוחות קבועים רבים המכירים ומוקירים את העבודה המקצועית , האדיבה והאמינה שהחברה מספקת להם.לראיה – כבר 15 שנה ברציפות אנו המוסך המועדף להספקת שירותים למוסד הטכניון ועובדיו.

מי אנחנו?
המוסך פועל תחת העקרונות של שירות אמין ואדיב ללקוח ובמתן שירות ללא רבב. מלבד ניהול מוסך מצליח, יעקב חלווה חבר באיגוד המוסכים. הוא מהווה חלק גדול ברפורמות שנערכו בארץ בתחום זה.

תרומתו של יעקב חלווה לרווחת הציבור בתחום השמאות וביטוחי הרכב:

• הוביל שביתה נגד חברת הביטוח "הסנה" שהובילה לכך שהשפעתן של חברות הביטוח על אופי איכות התיקונים שנעשים ברכבים נעלמה.
• חלווה הוביל מהלך מחאה עצמאי מול חברות הביטוח לביטוח שיטת הפיצוי למבוטחים שיושמה על ידם בניגוד לחוק ופוגעת ברכושו של המבוטח, בטיחותו, מנצלת את כספו ולא נותנת לו תמורה ראויה.
• בשנת 2005, לאחר שחלווה נבחר ליו"ר ועד ענף פחחות וצבע ארצי הוא הוביל את "חוק רישום חלקים- מניעת גנבות" שצמצם את גניבות הרכבים לצרכי מכירת חלקים בלפחות 30%.
בשנת 2007, חלווה ניהל מאמץ בשיתוף עם משטרת ישראל ויחידת אתגר וקידם את החוק לאיסור תיקון ברשות הפלסטינאית. החוק צמצם את כמות גניבות הרכב בשיעור של 30% נוספים ובכך צמצם גם כמות הרכבים שתוקנו ברשות הפלסטינאית אשר חזרו לכבישי ישראל והיוו סכנה לציבור מחשש שהן מכוניות מתנקשות.
• בסוף 2007 חלווה הוביל החלטה לשלילת רישיונם של שמאי הרכב הראשי של מגדל ושל חמישה שמאים נוספים ולשלול את רישיונם לשלושה חודשים על תנאי למשך שנתיים.

יעקב חלווה הינו מנהיג אמיתי שמולו עומדת טובת הלקוח בלבד. מוסך 'המיישרים' בניהולו שם דגש על שירות הלקוח בלבד- שירות שלא מוטל ספק באמינותו ובמקצועיות שלו. בתחום זה כדאי לכם לבחור במוסך המוכר כמוביל באיכות השירות שלו והאדיבות ללקוח.